Translate

środa, 27 stycznia 2016

SPOSOBY NA IDEALNE PODKREŚLENIE NÓG W KOZAKACH ZA KOLANO ORAZ MOJE INSPIRACJE

Zima nie odpuszcza i codziennie przypomina nam o sobie, ciepłe akcesoria w tym czasie, są jak najbardziej niezastąpione.  My kobiety również dbamy oto aby wyglądać modnie, dlatego jeśli podążacie za trendami, to nie może w waszych szafach zabraknąć kozaków za kolano! są hitem tej zimy, prezentują się świetnie i są mega ciepłe.
Jeśli umiejętnie potrafimy dopasować je do swojej sylwetki, wówczas potrafią wyglądać naprawdę zjawiskowo. W dzisiejszym poście przedstawię wam, kilka porad jak umiejętnie dobrać najlepsze dla siebie i z czym je łączyć.

Wszystkie posiadaczki długich szczupłych nóg,  powinny wybierać kozaki na szpilce, ponieważ będą jeszcze bardziej wydobywały długość co naprawdę robi wrażenie, natomiast modele z niską podeszwą  i koturnami oraz na słupku zdecydowanie proponuję tym, które mają szerokie uda, wówczas unikniemy skróceniu nóg, co bardzo niekorzystnie wygląda przy takim modelu. Ten rodzaj kozaków pokochały gwiazdy, i tysiące kobiet, teraz czas na Ciebie!


Kozaki za kolano świetnie będą się prezentować z wąskimi jeansowymi rurkami, mini spódniczkami, mini sukienkami oraz z moim ulubionym stylem boho. Zajrzyjcie na moje inspiracje, może znajdziecie swój ulubiony zestaw.