Translate

piątek, 15 stycznia 2016

MÓJ SPOSÓB NA PRECYZYJNĄ APLIKACJE BRONZERA - RÓŻU ORAZ ROZŚWIETLACZA


Aplikacja bronzera, różu i rozświetlacza nie należy do najłatwiejszych czynności, ale jeśli poznasz dokładnie, w jaki sposób aplikować te trzy produkty na swojej twarzy i nabierzesz precyzji, wówczas, to co wydawało się trudne stanie się łatwe, a wiec zapraszam cię do zapoznania się z moim instruktażem.1. BRONZER

Po aplikacji podkładu twarz wygląda płasko, aby nadać jej kształt  potrzebujemy bronzera, który wydobędzie nasze rysy i sprawi, że nasza twarz nabierze trójwymiarowego wyglądu.
Pamiętaj, aby zawsze nakładać bronzer, po aplikacji pudru klasycznego, wówczas unikniemy powstawaniu plam, co istotne przyczyni się to, do równomiernego rozłożenia produktu.
Aplikując bronzer zacznij, od nałożenia pod kośćmi policzkowy, wzdłuż włosów oraz szyi. W taki oto sposób stworzymy efekt muśnięcia Słońcem, nasza twarz będzie wyglądała promiennie i tak jak byśmy właśnie wróciły z egzotycznych wakacji.
2. ROZŚWIETLACZ 

Uwielbiam tego rodzaju kosmetyk, i już wam zdradzę dla czego! Po zaaplikowaniu, nasza twarz robi się promienna, świeża, świetlista.
 Uwielbiam go stosować w makijażach ślubnych, natomiast ja jestem tak uzależniona, iż nakładam go codziennie na moją twarz. 
Już wam zdradzam jak aplikować rozświetlacz, zaraz po nałożeniu bronzera muśnijcie go na szczyty kości policzkowych, oraz wzdłuż nosa, uwaga osoby które są posiadaczkami tłustej skóry niestety odradzam stosowania tego kosmetyku, ponieważ będzie potęgował świecenie, można go zaaplikować ewentualnie naprawdę w minimalnych ilościach. 
Zdradzę wam również jeden trik na powiększenie ust, przy użyciu rozświetlacza, aby delikatnie powiększyć górną wargę, wystarczy odrobiną tego kosmetyku musnąć pędzlem, prawda, że fantastycznie! Uwielbiam ten sposób.
3. RÓŻ
Aby zaaplikować róż należy,  nałożyć go również na szczyty kości policzkowych w taki sposób aby nałożone wcześniej kosmetyki( bronzer i rozświetlacz) połączyć i rozetrzeć tak aby przeszły w płynne przejścia.
Proponuję, przy aplikacji tego kosmetyku nie uśmiechać się, jeśli nakładamy róż, zróbcie tzw: ,,rybkę,, -  w taki oto sposób zaaplikujemy kosmetyk, w miejscu gdzie wygląda on naturalnie i nie zepsuje nam całego wyglądu.