Translate

wtorek, 6 października 2015

5 NAJMODNIEJSZYCH TRENDÓW W MAKIJAŻU JESIEŃ/ ZIMA 15/16 PROSTO Z POKAZÓW MODY !


Makijażem interesuję się od dawna, pochłania on większą cześć mojego życia, codziennie staram się zdobywać nowe informacje o nowościach kosmetycznych jak i o najnowszych trendach w makijażu. Jak każda kobieta uwielbiam dobre kosmetyki, i nie wyobrażam sobie mojego dnia bez makijażu, można powiedzieć, że jest to moje małe pozytywne uzależnienie.

Dlatego dzisiaj chcę wam przedstawić najgorętsze trendy w makijażu, jakie królują na  największych pokazach mody. 1. RED LIPS - czyli czerwone usta zawsze na topie ! Uwielbiam ten jakże uwodzicielski akcent na ustach, czerwień jest ponadczasowa i myślę, że zawsze zostanie na topie. Jeśli wybieracie się na eleganckie spotkanie, bądź na romantyczną kolację, to koniecznie pomalujcie swoje usta na czerwono !
Gwarantuję iż poczujecie się bardzo kobieco, a na dodatek będziecie miały najmodniejszy akcent na ustach w tym sezonie.


2. RÓŻ DO POLICZKÓW - jako najważniejszy akcent na twarzy, róż jest moim jednym z ulubionych kosmetyków, ponieważ dodaje nam młodego i zdrowego wyglądu. W tym sezonie powinien się prezentować na naszych policzkach, w taki sposób jak byśmy wróciły z długiego zimowego spaceru.


3. HEAVY METAL - w tym makijażu używamy różnorakich iskrzących elementów np: cekiny, które użyte w tym  makijażu pozostawiają go świeżym i błyszczącym. Wszelkie złota, brązy, srebra są jak najbardziej dozwolone.  Muszę przyznać, iż jest to bardzo kreatywny makijaż.

4. VAMPIRE LOOK - czyli najmodniejszy akcent na ustach w kolorze bardzo gotyckim - od intensywnego fioletu, bordo, gorzką czekoladę a nawet uwaga - czerń! - dla najbardziej odważnych.5. SHADOW - czyli dokładne roztarcie cieni na powiekach, w taki sposób aby tworzyły delikatną mgiełkę. Uwielbiam tego typu makijaż, ponieważ lubię płynne przejścia między cieniami i takie gdy są dobrze roztarte.

Ciekawa jestem jaki jest wasz ulubiony makijaż? Czy lubicie delikatny look a może bardziej intensywny  akcent na twarzy ? Dajcie znać w komentarzu. 

KISSES M