Translate

niedziela, 26 października 2014

MOJE HITY JESIENI 2014

Witam serdecznie na moim blogu i od razu przepraszam za moją długą nieobecność. Czas wakacyjny bardzo mnie rozpieszczał i rozleniwił. Niestety co dobre szybko się kończy. Będzie mi brakować gorącego słońca , plażowania , słonej wody i dłuższych dni . Za oknem już szaro i jesiennie dni coraz krótsze i dlatego postanowiłam przedstawić wam moje hity jesieni bez których nie wychodzę z domu .

Płaszcz jesienny ZARA Cena płaszcza : 469 zł . Piękny karmelowy jestem szczęśliwą jego posiadaczką  , nosi się świetnie , pięknie leży i jest cieplutki .Tej jesieni numerem jeden są kapelusze. Uwielbiam tego typu nakrycia głowy i pozwoliłam sobie na zakup pięknego kapelusza z sieciówki TOPSHOP .

Cena kapelusza : 140 zł


Buty które wybrałam  tej jesieni podbiły moje serce .

River Island 200 zł

River Island 200 zł
Oczywiście  nie zapomnijmy  o dodatkach w postaci torebek . W tym sezonie jesiennym trendem numer jeden są torebki z frędzlami . Ja wybrałam dwie które bardzo pasują mi do całej mojej jesiennej stylizacji.

Michael Kors cena : 1149 zł


Hobo cena 104 zł


Tak przedstawiają się moje trendy na jesień 2014 , Już niedługo na blogu pojawi się moja stylizacja jesienna także wyczekujcie .